395 відгуків
+380 (66) 722-33-59
Ярміріна

Гиря на пустушці. Плюси та мінуси другої петельки.

Гиря на пустушці. Плюси та мінуси другої петельки.
Чому я не прив'язую до гризунця другу петельку для соски, як роблять інші майстри. Адже це здається таким зручним: причепив усе відразу й жодних турбот))
Але в реальності виходить ось що. Для соски зручно, коли тримач компактний і легкий. А гризунцем грати цікаво та зручно, коли тримач довгий, з безліччю різних елементів. Силікон досить важкий, тому довгий тримач = важкий тримач. І ось уявіть, що вся ця конструкція завдовжки 40-50 см, та ще з фігуркою-гризунком, висить на соску, яку малюк тримає в роті. Така собі гиря на пустушці, розміром не набагато менше, ніж весь зріст немовляти. Впевнена, що нічого зручного в цьому немає.
Тому, якщо вам потрібен гризунець і тримач для пустушки, завжди рекомендуємо взяти два окремих вироби, різних за довжиною та комплектації, відповідно до їх призначення. Це принесе справжній комфорт і радість від їх використання і мамі, і малюкові.
Обидва тримачі можуть бути оформлені в єдиному стилі, як на фото нижче. Для своєї дитини або комусь на подарунок такий набір буде дуже доречним: стильно, модно, практично, персоналізовано, красиво та корисно.
А коли малюк підросте, можна буде розібрати тримачі та зібрати з їхніх намистин іменний брелок на дитячий рюкзачок у садок або школу або іменний браслетик для маленької модниці. У розділі МАСТЕР-КЛАСИ можна подивитися прості та зрозумілі відео заняття про те, як це зробити. Тож ці, здавалося б, дитячі іграшки мають потенціал слугувати вам вірою й правдою, реально багато років!
КАТАЛОГ СИЛІКНОВИХ ГАРИЗУНКІВ
КАТАЛОГ ПОДАРУНОКНИХ НАБОРІВ "Гризунок + тримач пипки" та в іншій комплектації.
Інші статті

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner